Tasarım | Proje | Uygulama

Neler Yapıyoruz ?

Karadeniz Teknik Üniversitesi, “İç Mimarlık” bölümü mezunuyum (2019). Lisans eğitimim sırasında kendi alanlarında önemli projelere imza atan muhtelif iç mimarlık ofislerinde özellikle modelleme ve render konularında deneyimler kazandım. Mayıs 2019’dan beri Alanya’da faaliyet gösteren otel, konut, ofis ve hastane gibi projelerin iç mekan tasarımları dahil olmak üzere ağırlıklı olarak konut projeleri için örnek daire tasarımları üzerinde çalışan Markab Mimarlık’ta, “İç Mimar” olarak görev yapıyorum.

Mesleki tasarım programları 3D Studio Max, AutoCad ve PhotoShop’a iyi derecede hakimiyet teknik yetkinliklerim arasında yer alıyor. Kariyerimde hedefim; kalifikasyon ve mesleki yetkinliklerime uygun alanlarda ve pozisyonlarda iş hayatıma devam etmektir. Özellikle anahtar teslim bir projenin başından sonuna kadar şantiye takibini yaparak malzeme, bilgi ve tecrübemi artırmak istiyorum.

Gerçekçi ve Kaliteli Görseller

Emine Türemiş Kimdir ?

Karadeniz Teknik Üniversitesi, “İç Mimarlık” bölümü mezunuyum (2019). Lisans eğitimim sırasında kendi alanlarında önemli projelere imza atan muhtelif iç mimarlık ofislerinde proje tasarım uygulama konularında görevler aldım.

Her zaman çağın gerektirdiği yeniliklerle oluşan mimari tasarımların bilincinde olarak detaylı bir inceleme ile disiplinli çalışma sistemine sahibim. Gelişime açık, araştırmacı, analitik düşünen ve yenilikçi projelerimle çözüm ortağı olduğum tüm kişilerin marka ve kalite değerini önemseyerek bu var olan değerin çıtasını yüksekte tutmak hedefindeyim. Yapıtlarımdaki her bir kalite, misyon ve vizyonumdan ödün vermeden özverili çalışmaların sonucudur.

Her zaman beni öne taşıyan unsurun mimarideki insan ve doğa merkezli bir çerçeveye oturtmamdan kaynaklandığını ifade edebilirim. Sizlerin düşlediği hayalleri gerçeğe dönüştürmek adına estetik katkılarım ile projelerimde gerçek çalışma potansiyelimi sizlerle buluşturuyorum.

Mutlu Müşterilerimiz

Referanslarımız